Головна Книги Електронна бібліотека Репродукції   Публікації  Інтернет-магазин Рекомендації Кінозал Контакти Гостьова

Новини:

15.11.2006 р.

У «Видавничому Домі Іващенка» вийшов 1 том книги «Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали» Л.П. Дмитрієвої. Розміщена у розділі «КНИГИ»


28.01.2007 р.
У «Видавничому Домі Іващенка» вийшло 2 книжки серії «Думалка» Л.П. Дмитрієвої російською мовою
1 книжка - Вісники Світла
2 книжка – Царський Політ
Розміщена у розділі «КНИГИ»


 

04.04.2007 р.
Видано ІІ том (1 частина) книги «
Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали» Л.П. Дмитрієвої.


06.04.2007 р.
Видано ІІ том (2 частина) книги «
Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали» Л.П.Дмитрієвої.


09.10.2007 р.
Видано ІІІ том (1 частина) книги «
Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали» Л.П. Дмитрієвої.


22.10.2007 р.
Видано ІІІ том (2 частина) книги «
Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали» Л.П. Дмитрієвої.


27.05.2010 р.

У «Видавничому Домі Іващенка» вперше українською мовою видана перша книжка серії «Думалка» Л.П. Дмитрієвої яка називається «Вістники Світла»


09.06.2010 р.
Також у рубриці «КНИГИ» для розповсюдження розміщена інформація про книги інших авторів і видавництв:

1. Книги «Листи Олени Реріх» 1929-1939 рр.. у 2 томах видано у 2009р. в Росії м.Санкт-Петербург, «Інститут культурних програм»

2. Книга У.К. Джаджa «Вказівка Шляху» вибрані статті, коментарі видана у 2009 р. в Україні м. Донецьк «Інститут культури ДОННТУ»

3. Книга Б.М. Абрамова «Грані Агні Йоги» 1955 р. видана у 2010 р. Вид: «Алгім».

Найближчим часом інформацію про книгу планується розмістити у розділі «КНИГИ».

 


24.06.2010 р.
У «Видавничому Домі Іващенка» вперше українською мовою видана друга книжка серії  «Думалка» Л.П. Дмитрієвої  яка називається «Царський Політ»

Готується до видання 3-я книжка серії «Думалка» (1 частина-Армагедон; 2 частина - Квіти Лаколіони).


12.07.2010 р.
В рубриці «Електронна бібліофільмотека ви зможете:

1.Переглянути фільм «Пакт Реріха. Час збирати каміння ». (Фільм викладений у програмі Powerpoint viewer), якщо програма у вас не встановлена скористайтеся нашою рубрикою натиснувши Ppvlewer.

2. Читати книги Л.П. Дмитрієвої «Думалка 1» (Вісники Світла) і «Думалка 2» (Царський Політ)
Книги доступні тільки у одному форматі divu.

3. Переглянути та прослухати альбоми Філософсько-поетичних та музичних композицій Л.П. Дмитрієвої

Альбом 1-Великдень

Альбом 2 – Армагедон

Альбом 3 – Вісник

Альбом 4 – Возлюби ближнього твого

Альбом 5 – Чаша Христа

З питань придбання звертайтеся, інформація у розділі «Контакти».


16.08.2010 р.
У рубриці «Репродукції» розміщено понад 100 найменувань картин М.К. і С.М. Реріхів. До деяких картин на аудіо диски записані філософсько-поетичні та музичні композиції Л.П. Дмитрієвої які ви зможете прослухати у рубриці «Електронна бібліофільмотека»

З питань придбання звертайтеся, інформація у розділі «Контакти».


24.08.2010 р.
В рубриці «Публікації» розміщені публікації Вчителів Людства, а також інших авторів, публікації яких присвячені Великим Вчителям Людства та їх послідовникам.


23.09.2011 г.
У дитячі будинки та школи-інтернати з метою надання благодійної допомоги були розіслані листи на 152 адреси з пропозицією отримати безкоштовно книги (типовий текст листа додається).

Директору

    «Видавничий Дім Іващенка» у якості благодійної допомоги з метою сприяння вихованню дітей та формуванню їх світогляду як гідних та освічених і культурних людей проводить акцію у межах просвітницької програми «Держава Світла», яка пов'язана з науково-культурною спадщиною сім'ї Реріхів. Ми пропонуємо безкоштовно отримати для бібліотечного фонду школи-інтернату з метою використання у виховному процесі книжки «Думалка»: «Вісники Світла», «Царський політ» автора Л.П. Дмитрієвої.

Ці книжки отримали рекомендації Науково-методичної Ради з питань освіти і проблем виховання учнівської та студентської молоді Міністерства освіти та науки України для практичного використання у навчально-виховному процесі дітей та учнівської молоді і дуже якісно видані (крейдований папір, кольорові репродукції, золоте тиснення).

Просимо надіслати інформацію про кількість учнів загальну і тих хто навчається у 5-10 класах, після отримання якої, ми зразу ж відправимо книжки на адресу школи-інтернату, (вартість відправки також за наш рахунок).

Враховуючи що ми маємо видання як українською так і російською мовами напишіть, будь ласка яке вам більш бажане.

З творчим доробком автора можна ознайомитись на сайті www.secretdoktrine.ru


Жовтень 2011 р.

Протягом місяця відповіло лише 22 дитячих будинка і шкіл-інтернатів (смт. Ситківці Вінницької обл., м. Брацлав Вінницької обл., м. Володимир-Волинський Волинської обл., м. Амвросіївка Донецької обл., м. Мар'їнка Донецької обл., м. Маріуполь Донецької обл., м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., м. Перещепине Дніпропетровської обл., м. Дніпропетровськ., м. Мелітополь Запорізької обл., Києво-Святошинський р-н Київської обл., с. Вовчків Київської обл., м. Переяслав-Хмельницький Київської обл., м. Сєверодонецьк Луганської обл., м. Лутугино Луганської обл., м. Луганськ., Самбір Львівської обл., м. Борислав Львівської обл., м. Гадяч Полтавської обл., с. Ясининичі Ровенської обл., м. Канів Черкаської обл., с. Строганівка АР Крим.) з 152-х, куди були відправлені листи. Видавничим Домом розіслано 182 книги на 22 дитячих будинки керівники яких проявили інтерес до цієї допомоги. Керівництво «Видавничого Дому Іващенка» жалкує про те що у переважній більшості дитячих будинків та шкіл-інтернатів настільки байдуже-бездушне ставлення до процесу виховання дітей та невігластво демонструє керівництво цих навчально-виховних закладів.


04.11.2011 р.

З метою надання благодійної допомоги в усі районні публічні бібліотеки східної частини України (Донецька обл., Дніпропетровська обл., Запорізька обл., Луганська обл., Харківська обл.), загальною кількістю 111 бібліотек, були розіслані листи з пропозицією отримати безкоштовно книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос».


12.11.2011 р.

З метою надання благодійної допомоги в усі районні публічні бібліотеки центральної та південної частини України (Київська обл., Вінницька обл., Житомирська обл., Полтавська обл., Сумська обл., Черніговська обл., Черкаська обл., Кіровоградська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Херсонська обл., АР Крим), загальною кількістю 196 бібліотек, були розіслані листи з пропозицією отримати безкоштовно книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос».


  19.11.2011 р.
   З метою надання благодійної допомоги в усі районні публічні бібліотеки західної частини України (Рівненської обл., Волинської обл., Івано-Франківської обл., Тернопільської обл., Львівської обл., Хмельницької обл., Чернівецької обл.), загальною кількістю 131 бібліотек, були розіслані листи з пропозицією отримати безкоштовно книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос». (типовийтекст листа додається).

Директору

   Сьогодні як ніколи гостро постала проблема виховання дітей та молоді. Останні десятиліття виявили брак морально-етичного і духовного підгрунтя у формуванні особистості. Це у свою чергу дуже послабило позиції людства у боротьбі з тими викликами та загрозами які воно переживає, але протидіяти яким з достатньою ефективністю поки що на жаль не може.

     Книжки Лариси Дмитрієвої націлені саме на сприяння вирішенню цих нагальних проблем. Такий висновок зробила Науково-Методична Рада з питань освіти і проблем виховання учнівської та студентської молоді Міністерства освіти та науки України і надала відповідні рекомендації для практичного використання у навчально-виховному процесі дітей та учнівської молоді. .

   «Видавничий Дім Іващенка» у якості благодійної допомоги з метою сприяння вихованню дітей та молоді, формуванню їх світогляду як гідних та освічених і культурних людей, пропонує безкоштовно отримати для використання у роботі книжки «Думалка» «Вісники Світла», та «Царський політ» автора Л.П. Дмитрієвої українською та російською мовами, які дуже якісно видані (крейдований папір, кольорові репродукції, золоте тиснення). Також якісно видані перші три томи семитомника (у п'яти книжках) «Посланник Утренней Звезды Христос», тома з четвертого по сьомий будуть видаватись пізніше, про що ми повідомимо. Загальна кількість книжок 50 шт, їх оптова вартість п'ять тисяч дев'ятсот вісімдесят гривень, але для бібліотеки це буде безкоштовно як благодійність.

  Оплата пересилки книжок за Ваш рахунок. Просимо Вас повідомити, від якого перевізника зручно отримати посилку. Орієнтовна вартість пересилки буде коштувати 60 грн. ( (40 кг.- вага 50 книжок). Пропонуємо наступних перевізників, якщо вони є у вашому місті:1. «Делівері»; 2. «Нова пошта»; 3. «Нічний експрес».

  Обов'язково повідомте прізвище, ім'я, по батькові та контактний телефон людини, яка буде отримувати посилку, а також пришліть довіреність за підписом та мокрою печаткою.

  Якщо у Вас, є інша можливість отримати книги (рейсовим автобусом або приїхати до нас особисто), просимо повідомити в листі. При собі обов'язково мати довіреність завірену печаткою.

З творчим доробком автора можна ознайомитись на сайті www.secretdoktrine.ru


26.11.2011 р.

«Видавничим Домом Іващенка» додатково були розіслані книги на 5 дитячих будинків(смт. Нова Водолага Харківської обл., м. Ромни Сумської обл., м. Дніпропетровськ., м. Суми., м. Лутугино Луганської обл.) які звернулись протягом листопада місяця.


10.12.2011 р.

«Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на перші 6 адрес районних публічних бібліотек (м. Яготин Київської обл., м. Буринь Сумської обл., м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., м. Гайворон Кіровоградської обл., м. Хотин Чернівецької обл., с. Первомайське АР Крим.) які виявили до цього найбільший інтерес.


17.12.2011 р.

«Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 7 адрес районних публічних бібліотек (м. Дунаївці Хмельницької обл., м. Красилів Хмельницької обл., смт. Троїцьке Луганської обл., м. Татарбунари Одеської обл., смт. Рожнятів Івано-Франківської обл., м. Вінниця.) які виявили до цього найбільший інтерес.


01.02.2012 р.

У міські бібліотеки обласних і районних центрів України з метою надання благодійної допомоги були розіслані листи на 68 адрес з пропозицією отримати безкоштовно книги.


24.02.2012 р.

      «Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 3 адреси міських бібліотек (м. Красний Луч Луганської обл., м. Краматорськ Донецької обл., м. Керч АР Крим по 50 штук в кожну бібліотеку).

«Видавничим Домом Іващенка» були передані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» до районної публічної бібліотеки м. Іванків Київської області (в кількості 50 штук).


01.03.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» були передані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 3 міські бібліотеки м. Києва (в кількості 450 штук).


19.03.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» були передані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 7 міських бібліотек м. Києва (в кількості 1050 штук).


21.03.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 2 адреси міських бібліотек (м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. в кількості 50 шт.; м. Горлівка Донецької обл. в кількості 150 шт.).


30.03.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» з метою надання благодійної допомоги додатково були розіслані 56 книжок у дитячий будинок та школи-інтернати (м. Котовськ Одеської обл., м. Буча Київської обл., М. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.)


30.03.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на 3 адреси публічних районних бібліотек (м. Ізмаїл Одеської обл., м. Чорнухи Полтавської обл., м. Звенигородка Черкаської обл. по 50 штук в кожну бібліотеку).


06.04.2012 р.

    «Видавничим Домом Іващенка» були розіслані безкоштовно, у якості благодійної допомоги книги «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» на адресу публічноi районноi бібліотеки (м. Щорс Чернiгiвськоi обл. в кiлькостi 50 штук).


07.04.2012 р.

    З метою сприяння вихованню молоді та формуванню її світогляду в усі учбовi заклади центральної частини України (м. Київ, Київської обл., Кіровоградської обл., Вінницької обл., Житомирської обл., Сумської обл., Чернігівської обл., Черкаської обл.) були розіслані листи на 337 адрес з пропозицією придбати книги «Ви, дійсно думаєте, що знаєте мене?», «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос» (типовий текст листа додається)

Ректору (Директору)

  «Видавничий Дім Іващенка» з метою сприяння вихованню молоді та формуванню її світогляду не тiльки як людей широкого кругозору, але прагнучих також до самоудосконалення на основі синтезу усіх методів пізнання — науки, філософii, релігiї та мистецтва — пропонує книжки:

  Олена Блаватська: «Ви, дійсно думаєте, що знаєте мене?».

  Це унікальні збірки феноменів психічної природи, вплетених в біографічні факти автора і поданих в абсолютно несподіваній і багатоаспектній композиції. Посланець таємничих Гімалайських Махатм, О. П. Блаватська — легендарна та найзагадковіша жінка XІХ-го століття, чия філософсько-літературна спадщина зіграла величезну роль в культурі Європи і Азії — наша велика співвітчизниця. Вона принесла людству деякі надзвичайно унікальні свідчення про Єдність Світу (котрий за структурою семеричний); про космічну і людську еволюцію. Багато з цього, що вчора здавалось фантастикою та міфологемами, але сьогодні відомості, нею повідомлені в її «Таємній Доктрині», одне за одним підтверджуються найновітнішими відкриттями сучасної науки, і, перед усім наукою про тонкі енергії.

  Лариса Дмитрієва. «Посланник Вранішньої Зірки Христос» у семи томах: три томи вже видано, четвертий підготовлений до друку; останні будуть видані пізніше. .

  Ці книжки – перша розшифровка притч, завітів та висловлювань Христа на основі синтезу Езотеричної Філософії Древніх Аріїв (i перед усім, вчення про причинно-наслідковий зв'язок всього сущого — Карми та про Перевтілення); Вчення про Думку (Живу Етику); а також останнiх досягнень сучасної науки. Книжки мають грунтовну Передмову, яка написана вченими- педагогами; до того ж кожна відкривається схвальними відгуками рецензентів — представників науки, космонавтики, діячів культури та ін.

  Наведемо лише перший абзац Передмови, котрий дасть деяку уяву про серйозність праці яка пропонується. «Головним завданням держави має бути турбота про просвіту народу, інакше гідра пітьми поглине усе». (З Вчення Живої Етики).

  «Перед вами праця, що не потребує тривалих коментарів, відносно її важливості і значущості. Вона говорить сама за себе. Кожен, хто заглибиться в неї, зрозуміє, що ця робота не має аналогів в сучасній науковій, філософській і релігійній літературі»

  Лариса Дмитрієва. «Думалка». Чотири книги: «Вісники Світла»; «Царський політ»; ««Вниз і вгору по Річці Часу». (В двох частинах — «Армагедон» та «Квіти Лаколіони»).

  Виданi українською та російською мовами, цi книги — серія новел, якi фактично є захоплюючими притчами на основі Езотеричного Вчення Сходу про причинно-наслідковий зв'язок усього сущого, а також Живої Етики, або Вчення про Думку, котре принесла з таємничої Шамбали сім'я всесвітньо відомого художника та вченого М. К. Реріха, Автора Пакта Миру — міжурядового Договору про охорону Культури, як духовної основи суспільства (Пакт став підгрунтям для дiяльностi ЮНЕСКО).

  Цi книжки можуть стати прекрасним матеріалом для сучасних та майбутніх педагогів і психологів (і не тільки). Привабливий зовнiшний вигляд серii: книги дуже якісно видані (крейдований папір, кольорові репродукції, золоте тиснення, тверда обкладинка, багато чудових високоякicних ілюстрацій. «Царський Політ» отримав диплом і першу премію «За мистецтво книговидання» на міжнародній книжній виставці.

  Книжки Лариси Дмитрієвої націлені на виховання високих духовно- етичних якостей у підростаючого поколiння, а тому Науково-Методична Рада з питань освіти і проблем виховання учнівської та студентської молоді Міністерства освіти та науки України надала відповідні рекомендації для практичного використання цих книг у навчально-виховному процесі.

  З творчим доробком автора можна ознайомитись на сайті www.secretdoktrine.ru , а сайт «Видавничого Дому Іващенка» є у наших реквізитах на цьому бланку.

Для оптових покупців передбачені знижки.


17.04.2012 р.

  З метою сприяння вихованню молоді та формуванню її світогляду в усі учбовi заклади східної, південної та західної частини України (Донецької обл., Дніпропетровської обл., Запорізької обл., Луганської обл., Харківської обл., Миколаївської обл., Одеської обл., Херсонської обл., АР Крим., Рівненської обл., Волинської обл., Івано-Франківської обл., Тернопільської обл., Львівської обл., Хмельницької обл., Чернівецької обл, Закарпатської обл.) були розіслані листи на 594 адреси з пропозицією придбати книги «Ви, дійсно думаєте, що знаєте мене?», «Думалка» і «Посланник Вранішної Зірки Христос». (Текст листа розміщений у попередньому повідомленні від 07.04.12р.)


                                                              Травень 2012 року

  У «Видавничому Домі Іващенка» вийшла збірка творів легендарної Олени Блаватської під назвою «Ви, дійсно, думаєте, що знаєте мене?» під редакцією складачів Л.П. Дмитрієвої, М. Іващенка, О. Крачєвої та Г. Зайдмана


                                                             Серпень – 2012 р.


  З 29.08.12 р. по 01.09.2012 р. в «Українському Домі» проходив ярмарок, де були представлені книжки «Видавничого Дому Іващенка» та інших видавництв.
  Відвідувачами виставки була проявлена велика зацікавленість до літератури, яка була представлена, багато книжок були придбані покупцями. Крім цього поширювалася рекламна інформація про книги, диски (аудіо та відео композицій філософсько-поетичних ескізів до картин М.К. і С.М. Реріхів у виконанні Л.П. Дмитрієвої) і репродукції.


15.10.2012 р.

Видано IV том книги «Посланець Вранішньої Зірки Христос і Його Вчення у світлі Вчення Шамбали»  «Зречись від себе» Л.П. Дмитрієвої.

 


17.10.2012 р.
В «
Видавничому Домі Иващенка» вперше на українській мові видано третю книжку серії «Думалка»
 Л.П. Дмитр
ієої під назвою «Вгору і вниз річкою часу»
(1
частина-Армагеддон, 2частина - Квіти Лаколіони).


04.04.2013 р.

В рубриці «Публікації» розміщена стаття «Стверджую!», присвячена виходу в світ кіноєскізів Л.П. Дмитрієвої  


 15.04.2013 р.
В рубриці «Публікації» до дня підписання Договору про охорону художніх і наукових закладів та історичних пам’яток (Пакт Реріха) розміщено публікацію «Подія епохи»


22.04.2013 р.

В рубриці «Публікації» до дня народження Володимира  Ілліча Леніна розміщена публікація «Вождь і Вчитель».


24.04.2013 р.

Виконано роботу з модернізації сайту «Видавничій Дім Іващенка».

Тепер на сайті працює «Кінозал».


24.05.2013г.

На сайті «Видавничого Дому Іващенка» почав працювати Інтернет-магазин.

  Тут можна замовити книги Л.П. Дмитрієої, а також інших авторів та видавництв.


15.06.2013г.

На сайті «Видавничого Дому Іващенка» відкрилась сторінка «ГОСТЬОВА».

 Тут можна залишити свою інформацію.


 

02.08.2013 року.

В рубриці "Публікації" розміщена стаття "Світлоносець", присвячена дню народження Бориса Миколайовича Абрамова, автора серії книг "Грані Агні-Йоги".


 

05.09.2013 року.

В рубриці "Публікації" розміщена стаття «Маяк у пітьмі», присвячена дню пам'яті  Бориса Миколайовича Абрамова, автора серії книг "Грані Агні-Йоги".


 

21.01.2014 року.

В рубриці "Публікації" розміщена стаття «Батур Бакша», присвячена дню пам'яті  В.І. Леніну


21.01.2014 року.

В рубриці "Публікації" розміщена стаття «Святий Сергій», присвячена

Преподобному Сергію Радонежському


24.07.2014 року.

В рубриці «Публікації» розміщена книжка «Шлях до істини, або що робити», яка дає загальну уяву про Вчення Шамбали. У певному сенсі ця книжка може бути введенням в езотеріку.


25.09.2014 року

В рубриці «Публікації» розміщена публікація «Великий Заступник», яка присвячена дню пам'яті Святого Сергія Радонезького.


25.09.2014 року

За ініціативи керівництва «Видавничого Дому Іващенко» та підтримки керівництва Парламенту України і Національного банку України була випущена та введена в обіг пам'ятна монета "Микола Реріх" номіналом 2 гривні, присвячена 140-річчю від дня народження Миколи Костянтиновича Реріха - всесвітньо відомого мислителя, художника, філософа, вченого, археолога, мандрівника, який зробив значний внесок в скарбницю світової науки і культури, розробивши та забезпечивши підписання першого міжнародного Договору про захист культурних цінностей, що отримав назву Пакту Реріха. Ще й на сьогодні цей документ, як і спадщина автора, не мають рівних за світовим значенням. Пакт Реріха та Прапор Миру, є дороговказом для сучасного людства нині та багатьох майбутніх поколінь.


09.10.2014 року

Видана книга М.М.Іващенка під назвою «Шлях до істини, або що    робити». В цій книзі автор пропонує короткий вступ  до величезного об’єму сокровенних знань, виданих людству в ХІХ і ХХ століттях. Ця зовсім невеличка книжечка, яка написана дуже доступною мовою, може бути для багатьох вступом у той світ знань, який викладено у виданому багатотомному Ученні. Цю книжечку можна було б назвати «Введенням в Езотерику». Книга викладена на сайті www.vdi.kiev.ua  в розділі «Електронна бібліотека». Можна читати або скачати цю книгу (як і всі інші матеріали сайта) безкоштовно. Для бажаючих читати українською мовою: на цьому ж сайті книга викладена в розділі «Публікації».


15.04.2015 року

ПАКТУ РЕРІХА 80 РОКІВ 

                                      15 квітня 1935 року в США, у Вашингтоні, сталася подія, рівній якій ні до, ні після двадцяте століття не знало. У Білому Домі у присутності президента США Ф.Д. Рузвельта усіма країнами обох Америк (двадцять однією країною) був підписаний Пакт Реріха.

З нагоди цієї річниці було піднято Прапор Миру над будівлею "Видавничого Дому Іващенка" і Київським заводом комунального машинобудування "Коммаш".